Wyniki

Kategoria ministrant

1. parafia Narodzenia NMP w Tymbarku (diecezja tarnowska)

2. parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rudniku (diecezja opolska)
3. parafia Przemienienia Pańskiego w Paszkówce (archidiecezja krakowska)
4. parafia św. Jadwigi w Gorlicach (diecezja rzeszowska)
5. parafia św. Urszuli w Kowalu (diecezja włocławska)
5. parafia św. Mikołaja Bpa w Majdanie Sieniawskim (archidiecezja przemyska)
5. parafia św. Macieja Apostoła i św. Małgorzaty DM w Bednarach (diecezja łowicka)
5. parafia Zwiastowania Pańskiego w Leżajsku (archidiecezja przemyska)
9. parafia św. Katarzyny DM w Witoni (diecezja łowicka)
9. parafia Przemienienia Pańskiego w Cmolasie (diecezja rzeszowska)
9. parafia św. Piotra w Okowach w Białej kł. Wielunia (archidiecezja częstochowska)
9. parafia św. Tomasza Apostoła w Warszawie (archidiecezja warszawska)
9. parafia Narodzenia NMP w Szydłówku (diecezja radomska)
9. parafia św. Barbary w Rudzie Śląskiej-Bykowina (archidiecezja katowicka)
9. parafia św. Stefana w Radomiu (diecezja radomska)
9. parafia Stygmatów św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okszą (archidiecezja częstochowska)
17. parafia św. Kazimierza w Rybnej (archidiecezja krakowska)
17. parafia Narodzenia NMP w Oleszycach (diecezja zamojsko-lubaczowska)
17. parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowskich Górach-Strzybnicy (diecezja gliwicka)
17. parafia św. Wojciecha w Bninie (archidiecezja poznańska)
17. parafia św. Stanisława Kostki w Okuniewie (diecezja warszawsko-praska)
17. parafia św. Mikołaja w Krapkowicach (diecezja opolska)
17. parafia św. Jana Kantego w Legionowie (diecezja warszawsko-praska)
17. parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie (archidiecezja gdańska)
17. parafia św. Pawła od Krzyża w Rawie Mazowieckiej (diecezja łowicka)
17. parafia św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu (archidiecezja gnieźnieńska)
17. parafia Wniebowzięcia NMP w Michowie (archidiecezja lubelska)
17. parafia Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)
17. parafia św Jadwigi Królowej Polski w Janowie Lubelskim (diecezja sandomierska)
17. parafia Wniebowzięcia NMP w Ludźmierzu (archidiecezja krakowska)
17. parafia św. Stanisława BM w Chmielowie (diecezja sandomierska)
17. parafia św. Wojciecha w Złotorii (diecezja toruńska)
33. parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dziektarzewie (diecezja płocka)
34. parafia św. Faustyny w Słupsku (diecezja koszalińsko-kołobrzeska)
35. parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Skórowie (diecezja pelplińska)
35. parafia św. Rodziny w Poznaniu (archidiecezja poznańska)
37. parafia św. Faustyny Kowalskiej w Łasku (archidiecezja łódzka)
37. parafia św. Michała Archanioła w Polkowicach (diecezja legnicka)
37. parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie (archidiecezja gdańska)
37. parafia św. Andrzeja Boboli w Myszkowie (archidiecezja częstochowska)
41. parafia Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu-Grzybowicach (diecezja gliwicka)
41. parafia św. Barnaby Apostoła w Warszawie (diecezja warszawsko-praska)
41. parafia św. Jadwigi Śląskiej w Chorzowie (archidiecezja katowicka)
41. parafia Bożego Ciała w Suwałkach (diecezja ełcka)
45. parafia św. Marcina w Grążawach (diecezja toruńska)
46. parafia św. Jana Chrzciciela w Gdańsku (archidiecezja gdańska)
47. parafia św. Mikołaja w Elblągu (diecezja elbląska)
48. parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Raszkowie (diecezja kaliska)
49. parafia NMP Wspomożycielki Wiernych w Gomunicach (archidiecezja częstochowska)

Kategoria lektor młodszy

1. parafia Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach (diecezja pelplińska)

2. parafia św. Jana Ewangelisty w Zalasowej (diecezja tarnowska)
3. parafia św. Marii Magdaleny w Biskupicach (diecezja toruńska)
4. parafia św. Jana Gwalberta i św. Tekli w Stanach (diecezja sandomierska)
5. parafia św. Jana Pawła II w Lublinie (archidiecezja lubelska)
5. parafia św. Doroty w Potworowie (diecezja radomska)
5. parafia Przemienienia Pańskiego w Cmolasie (diecezja rzeszowska)
5. parafia św. Mikołaja Bpa w Majdanie Sieniawskim (archidiecezja przemyska)
9. parafia św. Ojca Pio w Gdańsku (archidiecezja gdańska)
9. parafia św Jadwigi Królowej Polski w Janowie Lubelskim (diecezja sandomierska)
9. parafia Narodzenia NMP w Zaczerniu (diecezja rzeszowska)
9. parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu (diecezja legnicka)
9. parafia Narodzenia NMP w Szydłówku (diecezja radomska)
9. parafia Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie (archidiecezja szczecińsko-kamieńska)
9. parafia NMP Wspomożycielki Wiernych w Gomunicach (archidiecezja częstochowska)
9. parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie (archidiecezja gdańska)
17. parafia św. Ottona w Kostkowie (diecezja pelplińska)
17. parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kochcicach (diecezja gliwicka)
17. parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Czarnej Tarnowskiej (diecezja tarnowska)
17. parafia Stygmatów św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okszą (archidiecezja częstochowska)
17. parafia Najświętszego Zbawiciela w Przegini (diecezja sosnowiecka)
17. parafia NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie (archidiecezja gnieźnieńska)
17. parafia Nawiedzenia NMP w Trębaczewie (archidiecezja częstochowska)
17. parafia św. Macieja Apostoła w Bełchowie (diecezja łowicka)
17. parafia Wniebowzięcia NMP w Niegowici (archidiecezja krakowska)
17. parafia św. Rocha w Radzanowie nad Wkrą (diecezja płocka)
17. parafia Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej-Halemba (archidiecezja katowicka)
17. parafia Trójcy Świętej w Lublinie (archidiecezja lubelska)
17. parafia Przemienienia Pańskiego w Makowie Podhalańskim (archidiecezja krakowska)
17. parafia św. Mikołaja w Tylmanowej (diecezja tarnowska)
17. parafia św. Tomasza Apostoła w Warszawie (archidiecezja warszawska)
17. parafia św. Jana Bosko w Pile (diecezja koszalińsko-kołobrzeska)
33. parafia św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie (diecezja kaliska)
34. parafia Miłosierdzia Bożego w Prudniku (diecezja opolska)
35. parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Polskim Świętowie (diecezja opolska)
35. parafia Świętej Trójcy w Jasionówce (archidiecezja białostocka)
37. parafia św. Jana Chrzciciela w Olsztynie (archidiecezja częstochowska)
37. parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach (diecezja warszawsko-praska)
37. parafia św. Wawrzyńca w Rajczy (diecezja bielsko-żywiecka)
37. parafia św. Wojciecha w Złotorii (diecezja toruńska)
41. parafia św. Bartłomieja Apostoła w Niedrzwicy Kościelnej (archidiecezja lubelska)
41. parafia św. Wawrzyńca w Zabrzu-Mikulczycach (diecezja gliwicka)
41. parafia św. Katarzyny w Woźnikach (diecezja gliwicka)
41. parafia św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach (archidiecezja katowicka)
45. parafia św. Faustyny Kowalskiej w Pucku (archidiecezja gdańska)
46. parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Jabłonce (archidiecezja przemyska)
47. parafia św. Karola Boromeusza w Lubaczowie (diecezja zamojsko-lubaczowska)
47. parafia Miłosierdzia Bożego w Jeziorzanach (archidiecezja krakowska)
49. parafia św. Wita w Tuliszkowie (diecezja włocławska)
49. parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim (diecezja warszawsko-praska)
49. parafia św. Kazimierza w Zakrzewie (archidiecezja poznańska)
49. parafia św. Mikołaja w Elblągu (diecezja elbląska)
53. parafia św. Katarzyny DM w Witoni (diecezja łowicka)
53. parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Leśnie-Orlik (diecezja pelplińska)

Kategoria lektor starszy

1. parafia Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu (diecezja radomska)

2. parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Czarnej Tarnowskiej (diecezja tarnowska)
3. parafia Świętej Trójcy w Jasionówce (archidiecezja białostocka)
4. parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim (diecezja zamojsko-lubaczowska)
5. parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie (archidiecezja gdańska)
5. parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Nowej Wsi Szlacheckiej (archidiecezja krakowska)
5. parafia Bożego Ciała w Łagiewnikach Kościelnych (archidiecezja gnieźnieńska)
5. parafia św. Mikołaja w Dobrem (diecezja warszawsko-praska)
9. parafia Narodzenia NMP w Centawie (diecezja opolska)
9. parafia Wniebowzięcia NMP w Opatowie (diecezja sandomierska)
9. parafia św. Michała Archanioła w Nockowej (diecezja rzeszowska)
9. parafia św. Wojciecha w Mikołowie (archidiecezja katowicka)
9. parafia św. Józefa w Łańcucie-Podzwierzyńcu (archidiecezja przemyska)
9. parafia św. Marcina w Grążawach (diecezja toruńska)
9. parafia św. Brata Alberta w Radomiu (diecezja radomska)
9. parafia św. Walentego w Konopiskach (archidiecezja częstochowska)
17. parafia św. Michała Archanioła w Lipuszu (diecezja pelplińska)
17. parafia Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach (diecezja pelplińska)
17. parafia św. Andrzeja Boboli w Małęczynie (diecezja radomska)
17. parafia św. Wojciecha BM w Wąwolnicy (archidiecezja lubelska)
17. parafia św. Stanisława Kostki w Poznaniu (archidiecezja poznańska)
17. parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Gowidlinie (diecezja pelplińska)
17. parafia Wiebowzięcia NMP w Miasteczku Śląskim (diecezja gliwicka)
17. parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim (diecezja warszawsko-praska)
17. parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Jaślanach (diecezja sandomierska)
17. parafia św. Leona i Bonifacego w Gołdapi (diecezja ełcka)
17. parafia św. Walentego w Wiązownicy (archidiecezja przemyska)
17. parafia Wszystkich Świętych w Żelaznej (diecezja łowicka)
17. parafia św. Floriana w Wysokiej (diecezja opolska)
17. parafia Przemienienia Pańskiego w Makowie Podhalańskim (archidiecezja krakowska)
17. parafia św. Stefana w Radomiu (diecezja radomska)
17. parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Mierzycach (archidiecezja częstochowska)
33. parafia Wszystkich Świętych w Niechłoninie (diecezja płocka)
34. parafia św. Karola Boromeusza w Żyrardowie (diecezja łowicka)
35. parafia św. Wojciecha w Kielnie (archidiecezja gdańska)
35. parafia św. Jadwigi Śląskiej w Chorzowie (archidiecezja katowicka)
37. parafia św. Katarzyny w Prątnicy (diecezja toruńska)
37. parafia Matki Bożej Królowej Polski w Tenczynie (archidiecezja krakowska)
37. parafia Wniebowzięcia NMP w Kępnicy (diecezja opolska)
37. parafia św. Katarzyny DM w Witoni (diecezja łowicka)
41. parafia Najświętszego Zbawiciela w Przegini (diecezja sosnowiecka)
41. parafia św. Brata Alberta w Sędziszowie (diecezja kielecka)
41. parafia św. Jana Kantego w Częstochowie (archidiecezja częstochowska)
41. parafia św. Ojca Pio w Gdańsku (archidiecezja gdańska)
45. parafia św. Stanisława BM w Wielgomłynach (archidiecezja częstochowska)
46. parafia św. Maksymiliana Kolbego i Matki Bożej Różańcowej w Kopytowej (archidiecezja przemyska)
47. parafia św. Marcina w Jaworze (diecezja legnicka)
47. parafia Świętej Trójcy w Kłotnie (diecezja włocławska)
49. parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Raszkowie (diecezja kaliska)
49. parafia NMP Matki Miłosierdzia w Łodzi-Ruda (archidiecezja łódzka)
49. parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Widawie (archidiecezja łódzka)
49. parafia św. Józefa w Pruszkowie (archidiecezja warszawska)